מקררים ירוקים בעקבות השינויים הרגולטוריים בתחום היעילות האנרגטית נולד עולם חדש של מקררים מסחריים וביתיים מקררים מסחריים וביתיים יכולים לאחוז ביותר משלושים אחוז מחיובי חשבונות החשמל שמקבלים בעליהם, בין אם על בסיס חודשי ובין אם על בסיס שנתי. בעקבות שינויים ברגולציות , שינוי יצרנים רבים של מקררים ביתיים ומקררים מסחריים את המיקוד של פעילותם והתחילו להקצות משאבים משמעותיים יותר לפיתוח מקררים שיתאפיינו בחיסכון באנרגיה.

 

בהמשך לכך, נולד עולם חדש של מקררים מסחריים וביתיים שכולו מתאפיין בצריכה יעילה של חשמל. כמובן שלא מדובר רק על מקררים, אלא על עולם מכשירי החשמל כולו, כאשר הרשימה כוללת, בין היתר גם מזגנים, דודי חשמל, מדיחי כלים, מכונות כביסה, מייבשי כביסה ופריטים חשמליים אחרים המשמשים רבים בבתיהם או במקומות העבודה. המכשירים השונים משמשים למטרות שונות, כמו מקררים, למשל, שמשמשים לאחסון מזון בתנאים מבוקרים בהתאם לצורך.

 

החשיבות של יעילות אנרגטית במשקי בית רבים מאפשרת צמצום בהוצאות על חשמל. בהמשך לכך, ניתן לחסוך הרבה כסף על תשלום חשבונות. יעילות אנרגטית היא הדרך היחידה להשיג את המטרה הזו. לאחרונה, בתים רבים אימצו התנהלות חדשה על מנת לחסוך כסף, כמו גם לחסוך באנרגיה ולשמור על הסביבה.

 

יעילות אנרגטית במקררים מסחריים וביתיים, נועדה לנצל את האנרגיה המינימלית על מנת להשלים את המשימה הנדרשת. ניתן למצוא גם מכשירי חשמל שעושים שימוש במקורות אנרגיה מתחדשים, כגון אנרגיה סולרית ומים. מכשירי חשמל כאלה מסוגלים למקסם כמות קטנה של אנרגיה על מנת להשלים את המשימה הדרושה. אחת הדוגמאות למכשירי חשמל הפועלים על יעילות אנרגטית היא השימוש במקררים מסחריים בעלי מערכת בקרת תנאים. רוב המקררים מסוג זה לא דורשים רמה גבוהה של אנרגיה על מנת לשמור על תנאי האחסון הדרושים. ​

053-9370061 | 050-9008052  

חדש ויד שניה | אספקה מיידית | הובלה במקום | אחריות

שד' הר ציון 23 ת"א

נקודת מכירה של מוצרי חשמל (יבואן)

053-9370061

050-9008052