היכן מתחבא המקרר שלכם? 

 

 

סקירה קצרה של השוק הנרחב של מקררים ביתיים מגלה, כי הדגמים של היום הם לא מה שהיה פעם. קראו כיום, כשמדובר בשוק הנרחב של מקררים ביתיים, האפשרויות כוללות הרבה מעבר למזיגה של כוס מים עם קרח בלי צורך לפתוח את דלת המקרר.

 

בעזרת לוחות בהתאמה אישית, ניתן לקבל מקררים ביתיים מובנים, שמתאימים בדיוק לארונות המטבח. כמו כן, אפשר לשכוח ממקרר בעל ארבע דלתות, משום שהדגמים החדשים ביותר כוללים חמש דלתות ויותר.

 

כך, ניתן לשלוף מגירת קירור ובתוכה משקאות קרים או מגירה בה הטמפרטורה מותאמת במיוחד לעגבניות השרי או למלפפונים. ברוב המקרים, יש צורך בחקר שוק נרחב של מקררים ביתיים, על מנת לאתר את סוג ודגם המקרר המתאים לבית ולגרים בו. זאת, משום שהדגמים המתקדמים ביותר מבטלים את הצורך בשטח רב לשם קירור או אחסון מזון בתנאים מסוימים. כמו כן, הם מאפשרים ליהנות ממיקום בהתאם לצרכים האישיים והשימוש בהם הופך קל ומרגיע.

 

אחת הטכנולוגיות הרווחות כיום בשוק הנרחב של מקררים ביתיים קשורה בחיישני טמפרטורה ובמערכות מעקב אחר שליטה בתנאי הקירור והלחות. המקררים מהדגמים המתקדמים ביותר עוברים בדיקות מעבדה קפדניות, במסגרתם נאספים למעלה מ-5.4 מיליון קריאות טמפרטורה עבור כל דגם, על מנת לקבוע, איזה דגם ישמור על טריות המזון לתקופה הארוכה ביותר.

 

על מנת לבדוק זאת, המהנדסים במעבדות  ממלאים את המקררים הביתיים בקופסאות שונות של מזון ובמוצרי מזון טריים ומבצעים את הבדיקות הדרושות. לצד זאת, נמדד גם כושר האחסון השימושי, על מנת להתאים אותו באופן אידאלי לצורכי היצרנים ובסופו של דבר לשימוש ביתי.​

מעקות נירוסטה

053-9370061    050-9008052  

רח' שדרות הר ציון 23 ת"א

נקודת מכירה של מוצרי חשמל (יבואן)

חדש ויד שניה | אספקה מיידית | הובלה במקום | אחריות